Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

Каримат або туристичний килимок є невід’ємною частиною спорядження, необхідного для будь якого походу. Ця дуже корисна річ може використовуватися не тільки як захист від вологи та холоду в наметі, але і на пікніках, для зайняттям йогою. Огляд килимків українського виробника «Вердані» , який являється першим і єдиним у країні виробником даної продукції. З продукцією виробника можна ознайомитись на сайті verdani.ua або в групі http://vk.com/verdani.

 

oglyad kilimkiv verdani2 Огляд килимків Вердані

Килимок «Карпати» – розмір 1800Х600 мм, товщина 12 мм, виготовлений з полотна Verdani марки ППЕ ПЛ з 100% пінополіетелену. Даний килимок підійде для літніх та зимніх походів.

oglyad kilimkiv verdani3 Огляд килимків Вердані

Килимок «Альпініст» – розмір 1800Х600 мм, товщина 12 мм, виготовлений з полотна Verdani марки ППЕ ПЛ з 100% пінополіетелену. Інноваційна ізоляція забезпечить сухість та тепло при використанні килимка в походах.

oglyad kilimkiv verdani4 Огляд килимків Вердані

Килимок «Турист» – розмір 1800Х600 мм, товщина 10 мм, виготовлений з полотна Verdani марки ППЕ ПЛ з 100% пінополіетелену. Килимок підійде для походів, виїздів на рибалку, пікніків та занять йогою.

Купить каремат Киев

Підсумки

Килимки пройшли тест у 3-х денному поході по Карпатам, і нічим не поступаються зарубіжним виробникам даної продукції. Це надійні, хорошої якості килимки які з сміливістю можна брати в походи різної складності. Мінусів в даній продукції не помічено.

Фото The City

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації