02
03
1

Обзор ковриков "Вердани" от "Путівник України"

Каримат або туристичний килимок є невід’ємною частиною спорядження, необхідного для будь якого походу. Ця дуже корисна річ може використовуватися не тільки як захист від вологи та холоду в наметі, але і на пікніках, для зайняттям йогою. Огляд килимків українського виробника «Вердані» , який являється першим і єдиним у країні виробником даної продукції. З продукцією виробника можна ознайомитись на сайті verdani.ua або в групі http://vk.com/verdani.

 

oglyad kilimkiv verdani2 Огляд килимків Вердані

Килимок «Карпати» – розмір 1800Х600 мм, товщина 12 мм, виготовлений з полотна Verdani марки ППЕ ПЛ з 100% пінополіетелену. Даний килимок підійде для літніх та зимніх походів.

oglyad kilimkiv verdani3 Огляд килимків Вердані

Килимок «Альпініст» – розмір 1800Х600 мм, товщина 12 мм, виготовлений з полотна Verdani марки ППЕ ПЛ з 100% пінополіетелену. Інноваційна ізоляція забезпечить сухість та тепло при використанні килимка в походах.

oglyad kilimkiv verdani4 Огляд килимків Вердані

Килимок «Турист» – розмір 1800Х600 мм, товщина 10 мм, виготовлений з полотна Verdani марки ППЕ ПЛ з 100% пінополіетелену. Килимок підійде для походів, виїздів на рибалку, пікніків та занять йогою.

Купить каремат Киев

Підсумки

Килимки пройшли тест у 3-х денному поході по Карпатам, і нічим не поступаються зарубіжним виробникам даної продукції. Це надійні, хорошої якості килимки які з сміливістю можна брати в походи різної складності. Мінусів в даній продукції не помічено.

Фото The City