Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

В связи с регулярным и очень быстрым ростом цен на энергоресурсы мы постоянно находимся в поисках способов экономии и сохранности тепла в помещениях. Доказано, чтопотери тепловой энергии в наших квартирах доходят до 40%, что свидетельствует о том, что практически половину денег на отопление мы тратим в пустую. Материал ППЭ Verdani® является отличным утеплителем , стойким к неблагоприятным воздействиям внешней среды, обладающий большим сопротивлением теплопередаче, высокими звукоизоляционными свойствами. Коэффициент теплопроводности составляет 0,031 Вт/мК при плотности 33 кг/м3. В среднем 1 см утеплителя Verdani® может заменить:
- 1,2 см пенополистирола
- 4,5 см минераловатного утеплителя
- 15 см кирпичной кладки


Сферы применения:
1. Утепление кровли
2. Утепление стен
3. Утепление пола
4. Утепление фасада
5. Утепление гаража
6. Утепление балкона
7. Утепление дач

 

дом

 

 

     

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації