Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

   Сировиною для отримання поліетилену є етилен - газоподібний продукт, що складається з атомів вуглецю і водню. Етилен СН2 = СН2 являє собою при нормальних умовах безбарвний газ з температурою кипіння -103,8°С.

   Пінополіетилен (ППЕ) утворюється шляхом полімеризації етилену: в результаті виходить частково кристалізований матеріал. ППЕ має зони з високою щільністю, в яких молекули випрямлені, і зони з хаотичною структурою. У такому вигляді поліетилен зберігає міцність до температур 110-130 ° С.

    Під зшивкою пінополіетилену розуміється процес зв'язки ланок молекул в широко-порожнисту тривимірну сітку за рахунок утворення поперечних зв'язків. При зшивці в молекулярних ланцюжках, що містять атоми вуглецю і водню, під впливом зшиваючого агента у ланок молекул поліетилену відриваються окремі атоми водню. Новоутворений вільний зв'язок використовується для з'єднання вуглеводневих ланцюжків між собою.

  При хімічній зшивці атоми водню в молекулах поліетилену заміщаються під впливом хімічних речовин.

  Сировиною для виробництва ППЕ є:

- поліетилен низької щільності (гранули);

- азодікарбонамід (вспенівающий агент);

- пероксид (зшиває агент);

- пігменти.

  Сировинні матеріали після змішування у встановлених пропорціях гранулюються та направляються на екструдер, на якому за рахунок підігріву і продавлювання формується материнський лист.

  Сформований материнський лист подається в камеру спінювання: в першій частині піниться при температурі 180°С, а в другій - процес хімічного зшивання при 220°С. Газова суміш формує пористу структуру ізоляційного матеріалу.

  Потім листи пінополіетилену охолоджуються та нарізаються до необхідної ширини в процесі намотування.

  Подальша переробка може включати як дублювання - зварювання з захищаючими або функціональними матеріалами (алюмінієву фольгу, плівкою, папером, тощо), так і формування трубних та пресованих виробів.

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації