Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

   Завод з виробництва продукції Verdani® розміщений в с. Макарівка Київської області.kak proizvodjat vspenennyj polijetilen penopolijetilen 01

  Виробництво оснащене сучасним лабораторним комплексом обладнання, яке дозволяє проводити вхідний контроль якості сировини, розробляти рецептури під вимоги клієнта і контролювати якість кінцевого продукту.

  Устаткування дозволяє випускати широкий спектр продукції по товщині і габаритам: товщина від 3 до 50 мм, ширина від 500 мм до 1500 мм.

  Використання обладнання від світових виробників забезпечує автоматизацію контролю та підтримання основних параметрів процесу екструзії.

  Власні площі складування дозволяють зберігати більше 500 тонн продукції різного асортименту і забезпечують максимально оперативне відвантаження товару клієнту.

 v dzerzhinske sotrudnik proizvodstva poluchil tyazhelye ozhogi lica 1 На підприємстві працює кваліфікований персонал, який пройшов повний курс навчання для роботи з виробничим обладнанням.

  Ми націлені на постійне вдосконалення технології виробництва, підвищення якості продукції, що випускається, розробку і випуск нових продуктів для максимального задоволення потреб наших покупців.

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації