Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

 

1111Пінополіетилен є інертним полімерним хімічно стійким матеріалом, токсикологічно нешкідливим, що допускає контакт з харчовими продуктами і шкірою людини.

При температурі до +140° С виділення токсичних речовин з матеріалу не відбувається.

Стандартні марки пінополіетилену (без вогнегасних добавок) є горючим матеріалом. При виникненні пожежі його слід гасити: пінними та вуглекислотними вогнегасниками, піском, водою, азбестовим полотном. При попаданні розплаву піни на шкіру її слід охолодити водою, потім видалити.

 Пінополіетилен не розчинний у воді і більшості розчинників. При виробництві пінополіетилену не застосовуються речовини, що руйнують озоновий шар атмосфери.

  При потраплянні до землі не відбувається виділення газів або речовин, що забруднюють водойми.

 Відходи пінополіетилену рекомендується спалювати в промислових установках, що мають високі температури.

 Відходи пінополіетилену можуть бути повторно використані в якості: пакувального і теплоізоляційного матеріалу, легкого наповнювача при виготовленні будівельних матеріалів, дренажує субстрату.

 

 

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації