Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

Утеплення будівель.

1У зв'язку з регулярним і дуже швидким зростанням цін на енергоресурси ми постійно перебуваємо в пошуках способів економії і збереження тепла в приміщеннях. Доведено, що втрати теплової енергії в наших квартирах доходять до 40%, що свідчить про те, що практично половину грошей на опалення ми витрачаємо в пусту.

Матеріал ППЕ Verdani® є відмінним утеплювачем, стійким до несприятливих впливів зовнішнього середовища, що володіє великим опором теплопередачі, високими звукоізоляційними властивостями. Коефіцієнт теплопровідності становить 0,031 Вт/мК при щільності 33 кг/м3.

В середньому 1 см утеплювача Verdani® може замінити:

- 1,2 см пінополістиролу
- 4,5 см мінераловатного утеплювача
- 15 см цегляної кладки


Сфера застосування:
1. Утеплення покрівлі;
2. Утеплення стін;
3. Утеплення підлоги;
4. Утеплення фасаду;
5. Утеплення гаража;
6. Утеплення балкона;
7. Утеплення дач, тощо.

 

2Шумоізоляція міжповерхових перекриттів.

Verdani® ППЕ ПЛ - рулонний матеріал для шумоізоляції міжповерхових перекриттів з хімічно зшитого пінополіетилену українського виробництва. Завдяки зшитій і закритій структурі осередків Verdani® ППЕ ПЛ має більш високу пружність у порівнянні з іншими спіненими шумоїзоляционнимі матеріалами.

Однорідна структура осередків і оптимальна щільність матеріалу забезпечують стабільні характеристики протягом усього періоду експлуатації. Це запобігає в майбутньому розтріскування цементної стяжки, а отже, і порушення цілісності чистового покриття. Verdani® ППЕ ПЛ гнучкий і еластичний, тому не кришиться при монтажі на відміну від пінополістиролу.

 

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації