Помилка
 • JFolder::create: Неможливо створити каталог

333

    Товари для спорту, відпочинку та туризму

 

Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

Він не вбираю вологу та пил, гіпоалергенний та має малу вагу.

Пінополіетилен з'явився зовсім нещодавно, але вже  досить міцно закріпив свої8cc76cdfa2a3 позиції на ринку. Цей унікальний матеріал є екологічно безпечним і бездоганно гігієнічним. Він не вбирає вологу та пил, не викликає алергічних реакцій, стійкий до бактерій та грибку. Саме тому килимки з пінополіетилену досить часто використовуються для дитячих кімнат. На таких килимках зручно сидіти, вони вбережуть дитину від синців та холоду.

     Незважаючи на те, що пінополіетилен досить тонкий та легкий, він забезпечує високий рівень теплоізоляції. Тому вироби з цього матеріалу незамінні під час відпочинку на природі та під час походів. Їх можна використовувати навіть для ночівлі у наметах.

     12345Прихильники довгих туристичних походів та ночівлі у польових умовах знають, наскільки цінним є каремат, який не дасть вам замерзнути відображаючи холод і вогкість від землі, і зберігаючи тепло вашого тіла. Вибираючи туристичний килимок, слід враховувати такі характеристики як вага, компактність, надійність і функціональність.

      Пінополіетилен сам по собі має високі показники теплоізоляції,

4

 а додаткове фольговане покриття значно збільшує його ізоляційні та водовідштовхувальні властивості.  Поверхня фольги надійно зварена в одне ціле з основою каремата. Фольгированна плівка значно підвищує термін служби килимка. З таким килимком дуже комфортно проводити час на пікніку, риболовлі, в лісі і просто відпочивати на природі. Фольгированна плівка має харчові допуски, на карематі можна без небезпеки для власного здоров'я, розкладати їжу. Високий рівень теплоізоляції, гідна довжина, ширина і товщина килимка, забезпечать комфортний і теплий відпочинок на сирій і холодній землі. Килимок не пропускає холод і тепло, не вбирає вологу. На ньому ви можете сидіти, лежати, спати без остраху за своє здоров'я. Легкий, м'який, еластичний без специфічного запаху, екологічно безпечний.

5  Звичайно, термоізоляційні каремати можуть використовуватись не тільки під час походів чи просто відпочинку на природі. Вони відмінно показують себе у якості спортивних килимків. Не пропускаючи холод, такі килими дозволяють тренуватися на холодній підлозі. А м'якість та пружність матеріалу Verdani® роблять комфортним заняття йогою чи іншими вправами, які вимагають довго залишатися у статичних позах. Каремати товщиною 10-12 мм відмінно пом'якшують удари, тому бездоганно підходять навіть для інтенсивних тренувать.

   Матеріали Verdani® є хімічно стійкими, може коконтактувати з харчовими продуктами. Він витримує температуру від -60 до +110°С. Саме тому його можна вткористовувати у найекстримальниших умовах, не переймаючись за цілісність виробу.

      Пінополіетилен стійкий до грибку, плісняви, бактерій та паразитів.

logo2

Сфери застосування

 • Будівельна ізоляція

  222Продукція хімічно зшитого поліетилену Verdani - це матеріал з високими теплоізоляційними, вологобар'єрними, звукоізоляційними показниками.

  Більше інформації

 • Товари для спорту, відпочинку та туризму

  333

  Пінополіетилен - найпопулярніший матеріал для виробництва товарів для спорту, відпочинку та туризму.

  Більше інформації

 • Ізоляція для автомобілебудування

  444

  Правильна шумоізоляція необхідна для будь-якого автомобіля, будь то старенька вітчизняна машина, або нова іномарка. Навіть топові автомобілі, вже з вбудованою на заводі шумоізоляцією, часто вимагають її поліпшення. Для чого потрібна шумоізоляція? Чи можна обійтися і без зайвих витрат? Більше інформації

 • Товари для легкої промисловості

  555

  Сьогодні в багатьох салонах краси, готелях, СПА-салонах, фітнес-центрах, соляріях і інших подібних установах широко використовуються тапочки з пінополіетилену. Пояснити таку високу затребуваність на даного роду продукцію досить просто - вони дуже зручні і відрізняються доступною ціною.

  Більше інформації